Tevredenheid dienstverlening Woonservice Drenthe

Hoe tevreden bent u over onze dienstverlening?
logoWoonservice
Woonservice biedt u graag een goede dienstverlening. We willen dan ook graag weten of u tevreden bent over onze dienstverlening. Daarom doen wij ieder trimester onderzoek naar de tevredenheid van huurders. Uw mening is hierbij belangrijk!
Uw mening telt!
Heeft u recent een reparatieverzoek ingediend, is bij u planmatig onderhoud uitgevoerd of bent u pas verhuisd naar of uit een woning van Woonservice? Dan kunt u vanaf maandag 14 september gebeld worden om een paar korte vragen te beantwoorden. Wij hopen dat u meewerkt aan dit onderzoek. Hoe meer huurders de vragen beantwoorden, hoe betrouwbaarder de resultaten van het onderzoek zijn.
Vragen?
Heeft u vragen over dit onderzoek? Neemt u dan contact op met Hein van Mulligen, medewerker bij Woonservice, via e-mailadres h.vanmulligen@woonservice.nl of via telefoonnummer 0900 11 44 900.